Relación de premios publicada o luns 10 de xuño de 2019.




Desde o cole
Premio Profesor Colexio Curso Educación Localidade Provincia
#1 3000 € Blanca Cotovad Carneiro CEIP Unión Mugardesa Primaria Mugardos A Coruña
#2 Ordenador portátil Ana Pérez Barrio Ceip Curros Enríquez 2º EP Primaria A Coruña A Coruña
#3 Ordenador portátil Javier Toro Ferreiro CPI Progreso Primaria Catoira Pontevedra
#4 Ordenador portátil María Carmen Piñón García CEIP José María Lage Primaria Ortigueira A Coruña
#5 Ordenador portátil Ángeles Rodríguez Retamino Colexio Rural Agrupado de Ribadumia 4º, 5º, 6º Infantil Ribadumia Pontevedra
#6 Ordenador portátil Sabela Tojo Bascoy EEI de Pontecesures Mixto Infantil Iria Flavia A Coruña
#7 Ordenador portátil Leticia Varela Claro CRA de Meis Infantil Infantil Meis Pontevedra
#8 Ordenador portátil Blanca cotovad Carneiro CEIP Unión Mugardesa Primaria Mugardos A Coruña
#9 Ordenador portátil Clara Núñez López San Fermín Infantil Vigo Pontevedra
#10 Ordenador portátil Marta Costas Álvarez Ceip Campomaior Primaria Ordes A Coruña
#11 Ordenador portátil Alicia Casal Neira Ceip de Arzúa Infantil Arzúa Santiago de Compostela
#12 Biblioteca básica MARIA TERESA PAZ PUIME CEIP DA PEDRA BUEU Infantil BUEU PONTEVEDRA
#13 Biblioteca básica MIRIAN ALVAREZ FERNANDEZ CEIP JULIO GURRIARAN Primaria O BARCO DE VALDEORRAS OURENSE
#14 Biblioteca básica Mª Luisa García Fernández E.E.I "FINGOI Nº 2" Infantil Lugo Lugo
#15 Biblioteca básica Macarena Cornide Petronio Manuel Peleteiro Primaria Santiago de Compostela A Coruña
#16 Biblioteca básica Montserrat González Llorca CRA DE LOIS Infantil LOIS Pontevedra
#17 Biblioteca básica Laura González Fiaño CEIP Pluriligüe Ramón Otero Pedrayo 4º, 5º Infantil Amoeiro Ourense
#17 Biblioteca básica PILAR GATO ROCA CEIP MATO VIZOSO Primaria VILALBA LUGO
#19 Biblioteca básica MARIA JESUS FERREIRO ALVAREZ CPI SAN TOME DO CARBALLO Primaria TABOADA LUGO
#20 Biblioteca básica Maria José Mosquera Sagrado Corazón MM. Mercedarias Ferrol Primaria Ferrol A Coruña
#21 Biblioteca básica Marta López Cañás CRA de Ribadumia 4°,5°,6° Infantil Leiro-Ribadumia Pontevedra
#22 Biblioteca básica gloria mosquera roel CEIP EMILIO GONZÁLEZ LÓPEZ Primaria BREXO LEMA - CAMBRE A CORUÑA
#23 Biblioteca básica David CPR PLURILINGÜE LUIS VIVES Primaria OURENSE OURENSE
#24 Biblioteca básica MARGARITA DÍAZ PITA CEIP PLURILINGÜE VIRXE DO MAR Infantil NARÓN A CORUÑA
#25 Biblioteca básica ALBERTO MÉNDEZ YÁÑEZ MARTÍNEZ OTERO FOZ Primaria FOZ LUGO
#26 Biblioteca básica IRIA LÓPEZ PAREDES CEIP PLURILÍNGÜE DE CENTIEIRAS Infantil FENE A CORUÑA
#27 Biblioteca básica María José Gómez Pichel CEIP Gándara Sofán Primaria Sofán - Carballo A Coruña
#28 Biblioteca básica Carmen Fernández Cacho CEIP Ramón Cabanillas Primaria Santiago de Compostela A Coruña
#29 Biblioteca básica Guadalupe Maquieira Argibay CEIP Tenorio Primaria Tenorio-Cotobade Pontevedra
#30 Biblioteca básica Teresa Barrientos Murias CEIP Plurilingüe Ponte do Porto Infantil A Ponte do Porto A Coruña
#31 Biblioteca básica MARÍA CELESTE GARRIDO MEIRA SALVADOR MORENO, 17 5º, 6º Primaria MOLLABAO PONTEVEDRA


Desde a casa
Premio Alias Nome Localidade Provincia
#1 Biblioteca básica Gaby Sabrina Alvarez Carnero O Barco de Valdeorras Ourense
#2 Biblioteca básica Erykah Eva Andujar Naron A coruña
#3 Biblioteca básica LAURA MARIA ARCOS CEBREIRO RIANXO A CORUÑA
#4 Biblioteca básica Noa Aída Quílez Arteixo A Coruña
#5 Biblioteca básica DANITO CRISTINA SANMARTÍN GARCÍA MARÍN PONTEVEDRA
#6 Biblioteca básica SOFÍA SONIA FERNÁNDEZ RÁBADE A CORUÑA A CORUÑA
#7 Biblioteca básica Jesús M°Concepción Abuin Varela Vilagarcia de arousa Pontevedra
#8 Biblioteca básica Mery Cristina Perez parente Ourense Ourense
#9 Biblioteca básica Nora Vanesa Rodríguez Aira Gondomar Pontevedra
#10 Biblioteca básica XANA ELISA IGLESIAS FRAMIL Pontecesures PONTEVEDRA
#10 Biblioteca básica Julia del Pozo Carolina Gómez Baz Cambre A Coruña
#12 Biblioteca básica CLANVG CLODIO VAL ARIAS LUGO LUGO
#13 Biblioteca básica Carlota María del carmen Teo Coruña
#14 Biblioteca básica Barbara Maria Amoeiro Ourense
#15 Biblioteca básica Barbara Maria Amoeiro Ourense
#16 Biblioteca básica CRISALEX ANA ISABEL CENDÁN POLO VILALBA LUGO
#17 Biblioteca básica Luán Iván Xusto Ourense Ourense
#18 Biblioteca básica Cintia Leticia Vilalba Lugo
#19 Biblioteca básica ECOMARIO PABLO GARCÍA NÚÑEZ Ourense Ourense
#20 Biblioteca básica Sophie Mariángel Ochoa Santiago de Compostela A coruña